Будівництво готельного комплексу котеджного типу

поруч з ТК «Буковель»

Івано-Франківська обл., с.Поляниця

Пропонуємо до продажу високорентабельний бізнес-проект в самому серці Карпат поруч з ТК "Буковель".
play-polanica2.jpg

Площа ділянки

0,7591 га

Кількість ділянок

1

Об’єкт, який ми Вам пропонуємо, знаходиться на вершині, завдяки чому з даної ділянки проглядається все село Поляниця (включно з ТК «Буковель»). Зелених насаджень на ділянці немає. Ділянка має доступ до під’їзної дороги (що рідкість для даного села).

До продажу пропонується: земельні ділянки загальною площею 0,7591 га з цільовим призначенням: «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських приміщень і споруд (присадибна ділянка)» та пакет дозвільної та проектної (передпроектної) документації для будівництва котеджного комплексу. Був виконаний певний комплекс робіт та є в наяності будівельні матеріали для продовження будівництва.

Будівельний майданчик розташований на південному схилі пагорба, в оточенні лісопаркової зони, що дає змогу насолоджуватися теплом сонця та чарівними краєвидами в будь-яку пору року

індивідуальний дизайнерський проект з концепцією сімейного відпочинку

Для готельного комплексу розроблено  індивідуальний дизайнерський проект з концепцією сімейного відпочинку у вигляді 27-ми котеджних будиночків з власними терасами, дитячими та спортивними майданчиками, передбачені spa-зони та басейни. Також наявні передпроектні пропозиції готелю центрального багатоповерхового корпусу з номерами стандарт та напівлюкс, конференційною залою, дитячим клубом та баром з панорамним виглядом на гори. Проект передбачає бунгало з власними басейнами та власною територією. В наявності є рекламні ролики і візуалізації. Розроблений розрахунок окупності проекту, як для забудівника так і для майбутніх інвесторів (покупців котеджів). На даний момент іде процес реєстрації торгової марки (Villa Family Club). 
Шикарні краєвиди та близкість розташування до витягів, дають земельній ділянці неабиякі переваги у створенні елітного відпочинку та вигідних інвестицій. 

ДЛЯ РІЕЛТОРІВ

ПРОДАЖ

без комісії для покупця

ПАРТНЕРСЬКА УГОДА

КОНТАКТИ

920 000

Мельник Петро